Yıldırım Evden Eve Nakliyat Taşıma Hattı | (212) 273-2555 | (216) 464-0711 | info@yildirimnakliyat.com

Ana Sayfa > Biz Kimiz > Araçlarımız

Araçlarımız

Yıldırım Evden Eve Nakliyat, her iş ve koşula uygun Avrupa standartlarında, çeşitli boy ve ebatlarda araçlara ve araç içi ekipmanlarına sahiptir.

Yıldırım Nakliyat , sahip olduğu çeşitli boy ve ebatlarda , avrupa standartlarını yakalamış , her iş ve koşul için gerekli kaliteli ekipmanlara sahip araçları ile müşterilerine her konuda istek ve arzularını karşılamayı hedef edinmiştir.

Araçlarımız evden eve nakliyat için dizayn edilmiştir. İç temizliği,dış boyası ve yüksek modelleriyle taşımayı en iyi sağlıklı bir hale getirmektedir.

Araçlar tümüyle çelik kasadır ve içleri özel olarak mobilyalı dizayn edilmiştir.

Hacim olarak büyük araçlarımız 50m3 , orta boy araçlarımız 30m3 ve küçük boy araçlarımız 20m3 lüktür. Bu her türlü ihtiyaca göre farklı ebatlardaki araçlarımızla evden eve nakliyenizi kolayca yapmamıza olanak sağlamaktadır.


Şirket Profilimiz

Evden Eve Nakliyat Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya , mobilya , ofis , askılı tekstil taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

devamı için tıklayınız

Araçlarımız

Yıldırım Evden Eve Nakliyat , çeşitli boy ve genişlikteki araçları ile her türlü evden eve nakliyat çözümüne olanak sağlamaktadır. Araçlar özel olarak taşımaya elverişli donanıma sahiptir.

devamı için tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Referanslarımız

Tüm Referanslar için Tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Foto Galeri

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız
Facebook
Twitter
Googleplus
Wordpress
Blogcu
Google - Bizi Google+'da bulun