Yıldırım Evden Eve Nakliyat Taşıma Hattı | (212) 273-2555 | (216) 464-0711 | info@yildirimnakliyat.com

Ana Sayfa > Kurumsal Hizmetler > Fuar ve Stand Nakliyat

Fuar ve Stand Nakliyat

Firmamız fuar ve stantlar için ürünlerinizi bulunduğu yerden alır; ilgili alana sorunsuz bir şekilde taşır kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirir.

Yurt içinde düzenleyeceğiniz Fuar ve Standlar için gerekli olan ürünlerinizi tam donanımlı personelimiz yardımıyla, tüm titizlik kurallarına bağlı kalınarak bulunduğu yerinden alıyor, istenilen alana kurulum ve montajını yapıyoruz.

Fuar bitiminde aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

Fuar ve stand taşımacılığında birçok kurum ya da kuruluşun gönül rahatlığı içinde mal ve ürünlerini teslim ettiği firmamızın bu alanda gösterdiği çalışmaları her geçen gün geliştirilen yenilik çalışmalarıyla kuvvetlendirilmektedir.

Fuarlarda ürün ya da eşyalarınızın taşınması kadar gideceği yerdeki kurulum ve montaj işlemleri de oldukça önem arz etmektedir. Bu anlamda kendisini diğer taşımacılık firmalarından soyutlayan firmamız deneyimli ekibiyle bu tip işlemlerin üstesinden son derece profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde gelmektedir.

Fuar ve stant taşımacılığı konusunda her türlü bilgi ve hizmet için bizimle irtibata geçiniz.

Şirket Profilimiz

Evden Eve Nakliyat Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya , mobilya , ofis , askılı tekstil taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

devamı için tıklayınız

Araçlarımız

Yıldırım Evden Eve Nakliyat , çeşitli boy ve genişlikteki araçları ile her türlü evden eve nakliyat çözümüne olanak sağlamaktadır. Araçlar özel olarak taşımaya elverişli donanıma sahiptir.

devamı için tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Referanslarımız

Tüm Referanslar için Tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Foto Galeri

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız
Facebook
Twitter
Googleplus
Wordpress
Blogcu
Google - Bizi Google+'da bulun