Yıldırım Evden Eve Nakliyat Taşıma Hattı | (212) 273-2555 | (216) 464-0711 | info@yildirimnakliyat.com

Ana Sayfa > Neden Biz > Güvenilir Nakliyat

Güvenilir Nakliyat

Eşya taşımacılığı ve nakliye hizmeti sunan firmamız birçok konuda gösterdiği titizliği güven konusunda da gösteriyor, ürünlerinizi 7/24 güvenlik sistemi ile korumaktadır.

Yıldırım Nakliyat mal ve ürünlerinizi taşıma yaptığı gibi depolama alanında faaliyet göstermektedir. Depolanan ürünleriniz kapsamlı alarm sistemleri ve bekçilerimiz tarafından günün her saati korunmaktadırlar.

Nakliye firmalarına bir yerden başka bir yere taşınması için teslim ettiğiniz eşya ve mallarınızın taşınma sırasında bazen zayii olduğu gibi durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu konuda taşıma görevlilerini yaptığı ıslahat çalışmalarıyla bilgilendiren firmamız böyle sorun ve problemlere asla meal vermemektedir.

Ürünleriniz Yıldırım Nakliyat ile her zaman son derece güven içinde taşıma ve depolama yapılmaktadır.

Mallarınıza taşıma esnasında gelebilecek her türlü zarardan firmamız sorumlu olucaktır.

Güvenli hizmet için bizi arayın ve size en iyi şartlarda taşınma rahatını yaşatalım. Profesyonel ekiplerimizle sizlere güvenli hizmet verelim, eşyalarınız kırılmadan çizilmeden nakliye işinizi halledin.

Şirket Profilimiz

Evden Eve Nakliyat Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya , mobilya , ofis , askılı tekstil taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

devamı için tıklayınız

Araçlarımız

Yıldırım Evden Eve Nakliyat , çeşitli boy ve genişlikteki araçları ile her türlü evden eve nakliyat çözümüne olanak sağlamaktadır. Araçlar özel olarak taşımaya elverişli donanıma sahiptir.

devamı için tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Referanslarımız

Tüm Referanslar için Tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Foto Galeri

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız
Facebook
Twitter
Googleplus
Wordpress
Blogcu
Google - Bizi Google+'da bulun