Yıldırım Evden Eve Nakliyat Taşıma Hattı | (212) 273-2555 | (216) 464-0711 | info@yildirimnakliyat.com

Ana Sayfa > Neden Biz > Kaliteli Hizmet ve Nakliyat

Kaliteli Hizmet ve Nakliyat

Yıldırım Nakliyat firması olarak daima müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı kendimize ilke edinmiş olmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmeti sadece bir eşyalar bütünün bir yerden almak ve istenen başka bir adrese teslim etmek demek değildir. Her iş sektöründe olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de dikkat edilmesi gereken, firmanın ve hizmet anlayışının ortaya çıktığı bazı temel noktalar bulunmaktadır.

Nakliyat hizmeti kesinlikle en uygun araç ile yapılmalı, firmanın elindeki araca göre eşyaları sıkıştırma yoluna gitmesi engellenmelidir. Bunu da siz değerli müşterilerimiz her taşınma işleminizde firmanın uzman incelemesi hizmeti verip vermediğini kontrol ederek sağlayabilirsiniz. Özellikle uzman incelemesi hizmetini ücretsiz olarak firmaları tercih etmeniz sizin açınızdan maddi olarak daha iyi olacaktır ve firma açısından çok da maliyetli olmayan bu hizmet, firmanın işine verdiği önemi ortaya koymaktadır.

Ayrıca nakliyat hizmeti sırasında eşyalarınız ile ilgilenecek olan çalışanların firmanın kalıcı personeli olup olmadığı çok önemlidir. Ekstra diye tabir edebileceğimiz günübirlik nakliyat hizmeti için gelen personel, işine pek fazla özen göstermeyebilir, bu bakımdan firmanın daimi çalışanı ile size hizmet verip vermediğini sorgulamayı unutmayın…

Yıldırım Nakliyat firması olarak kalite anlayışımıza her zaman dikkat eder, siz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmet var gücümüz ile çalışmaktayız.

Şirket Profilimiz

Evden Eve Nakliyat Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya , mobilya , ofis , askılı tekstil taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

devamı için tıklayınız

Araçlarımız

Yıldırım Evden Eve Nakliyat , çeşitli boy ve genişlikteki araçları ile her türlü evden eve nakliyat çözümüne olanak sağlamaktadır. Araçlar özel olarak taşımaya elverişli donanıma sahiptir.

devamı için tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Referanslarımız

Tüm Referanslar için Tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Foto Galeri

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız
Facebook
Twitter
Googleplus
Wordpress
Blogcu
Google - Bizi Google+'da bulun