Yıldırım Evden Eve Nakliyat Taşıma Hattı | (212) 273-2555 | (216) 464-0711 | info@yildirimnakliyat.com

Kurumsal Hizmetlerimiz

Yıldırım Evden Eve Nakliyat ' ın , Kusumsal Hizmetleri olan Ofis ve Büro nakliyat , Lojistik Hizmetler , Askılı Tekstil , Fuar ve Stand Nakliyat , Uluslararası Nakliyat ve Araç Filo Kiralama hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz

1- Ofis ve Büro Nakliyat :

Yıldırım Nakliyat birçok Ofis ve Büro nakliyatında oldukça profesyonel ekibi ile Ofis ve büro eşyalarınızı güven içinde taşıyor.

Devamı için Tıklayınız


2- Lojistik Hizmetler :

Yıldırım Nakliyat firma ve şirketlerin olmazsa olmazı olan Lojistik alanında en güvenilir destekçinizdir.

Devamı için Tıklayınız


3- Askılı Tekstil Nakliyat :

Yıldırım Nakliyat araçlarındaki askılı sistem ile siz müşterilerinin ürünlerinin taşınmasında farklı çözüm yolları üretmektedir.

Devamı için Tıklayınız


4- Fuar ve Stand Nakliyesi :

Firmamız fuar ve stantlar için ürünlerinizi bulunduğu yerden alır; ilgili alana sorunsuz bir şekilde taşır kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirir.

Devamı için Tıklayınız


5- Uluslararası Nakliyat :

Firmamız mesleki birikimin verdiği cesaret ve iş hacmimizin her geçen gün ciddi artış göstermesi sonucunda Uluslar arası Nakliye sektöründe farklı bir bakış açısı ile kurulmuş genç bir kuruluştur.

Devamı için Tıklayınız


6- Araç Filo Kiralama :

Ürün ve eşya taşımada farklı bir çözüm yolu olarak dünya nakliyeciliğinde yer alan Araç ve Filo kiralanması firmamız tarafından sağlanılmaktadır.

Devamı için Tıklayınız
Şirket Profilimiz

Evden Eve Nakliyat Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya , mobilya , ofis , askılı tekstil taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

devamı için tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Referanslarımız

Tüm Referanslar için Tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Foto Galeri

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız
Facebook
Twitter
Googleplus
Wordpress
Blogcu
Google - Bizi Google+'da bulun