Şampiyona hırsızlık suçlaması

Aralık 12, 2014 in Gündem'den Haberler by admin  |  No Comments

PARİS – Eski olimpiyat şampiyonu yüzücü Laure Manaudou’nun 200 Euro değerinde hediyelik eşya çaldığı iddia edildi.

Fransız televizyon kanalı BFMTV, eski olimpiyat şampiyonunun başkent Paris’teki Disneyland eğlence parkından 200 Euro değerinde hediyelik eşya çalarken yakalandığını iddia etti.

Haberde, Manaudou’nun kızı ve arkadaşı ile gittiği Disneyland’daki hediyelik eşya dükkanında hırsızlık yaparken yakalandığı ve götürüldüğü karakolda hediyelik eşyaların faturalarının sorulduğu savunuldu.

Disneyland yönetiminin dava açmaktan vazgeçmesi üzerine de eski şampiyon yüzücünün salıverildiği aktarıldı.

Manaudou ise sosyal medyada hakkındaki iddiaları yalanladı. Eski olimpiyat şampiyonunun sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki resmi hesabından, “Basın tam anlamıyla yalan söylüyor. Artık bıktım usandım. Birileri beni rahatsız etmeden kızımla vakit bile geçiremiyorum. Şimdi de bunu uydurdular” mesajını paylaştı.

Manaudou, 2004 Olimpiyat oyunlarında 400 metre serbestte şampiyon olmuştu. Spor hayatındaki 2004-2008 yılları arasındaki dönemde 23 şampiyonluk kazanan Manaudou, geçtiğimiz yıllarda özel hayatıyla gündeme gelmiş ve 2009′da yüzmeyi bırakmıştı.

Aradan 2 yıl sonra yüzmeye geri dönen Manaudou, eski parlak günlerini bir türlü yakalayamış ve 2012 Olimpiyatları’nda 3 daldaki elemeleri bile geçememişti. İkinci çocuğuna hamile olduğunu açıklayan 28 yaşındaki sporcu, 2013′de yeniden yüzmeyi bıraktığını duyurmuştu.

Kaynak: http://www.ntvmsnbc.com/id/25555704/

Posted in Gündem'den Haberler.

Comments are closed.