Yıldırım Evden Eve Nakliyat Taşıma Hattı | (212) 273-2555 | (216) 464-0711 | info@yildirimnakliyat.com

Ana Sayfa > Neden Biz > Zamanında Nakliyat

Zamanında Nakliyat

Yıldırım Nakliyat tüm eşya ve ürünlerinizi istenilen zamana uyumlu olarak bulunduğu adresten alıyor, gönderilmek istenilen adrese teslim ediyor.

Nakliyat firmalarından beklenilen hizmetin içerisinde en başta gelen zamanlamadır. Taşımacılık hizmeti yapan bir firmadan müşterinin beklediği eşyasının doğru taşıma kurallarına bağlı kalınarak olduğu kadar zamanında taşınmasıdır.

Yıldırım Nakliyat firması olarak zamanlama konusunda müşterilerimize verdiğimiz söze her zaman bağlı kalmış olmaktayız.

Tüm şoförlerimiz ürünlerin zamanında teslimi konusunda yapılan toplantılar ve derslerle eğitilmektedirler.

Araçlarımız taşıma kolaylığı yönünden teknolojinin en son nimetlerinden faydalanılarak geliştirilmiştir. Bu anlamda eşya ve malzemelerinizin taşınması işlemlerinin sürecinde zamandan ciddi bir tasarruf sağlanılmaktadır.

Eşya ve malzemelerinizin istenilen zamanda istenilen adrese sorunsuz ve güvenilir bir biçimde taşınmasını arzu ediyorsanız Yıldırım Nakliyat sizin için en doğru adres olacaktır.

Şirket Profilimiz

Evden Eve Nakliyat Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya , mobilya , ofis , askılı tekstil taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

devamı için tıklayınız

Araçlarımız

Yıldırım Evden Eve Nakliyat , çeşitli boy ve genişlikteki araçları ile her türlü evden eve nakliyat çözümüne olanak sağlamaktadır. Araçlar özel olarak taşımaya elverişli donanıma sahiptir.

devamı için tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Referanslarımız

Tüm Referanslar için Tıklayınız
YILDIRIM NAKLİYAT Foto Galeri

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız
Facebook
Twitter
Googleplus
Wordpress
Blogcu
Google - Bizi Google+'da bulun