Selçuk Evden Eve Nakliyat

Selçuk Nakliyat
SELÇUK NAKLİYAT

Selçuk evden eve nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Nakliye sırasında paketleme, nakliye, varış noktasında gümrük işlemleri, eve teslim, ambalajın açılması, mobilya montajı ve demonte mobilya montajına kadar her şeyi özenle halledeceğiz. Kapıdan kapıya taşımacılıkta en hassas konulardan biri paketlemedir. Hasarsız nakliyenin ilk kuralı, paketlenecek malzemenin cinsine ve kullanılan mallara göre paketleme yapmaktır. 

Güven, büyük eşyaları paketlemek için balonlu naylon denilen bir malzeme kullanır. Battaniye ile sarma işlemi asla yapılmaz. Giysileri taşımak için özel bir asma gardırop kullanılır. Vazolar, porselen tabaklar vb. Önce beyaz kâğıda sarın. Daha sonra özel bir kutuya istiflenir. Korumalı ürünler bantla sarılır. Cam eşyalarınız çok temiz beyaz cam kâğıda sarılır. Mermer, büyük cam ve aynalar için özel ahşap kafesler, antikalar için özel paketler yapılır.

Selçuk Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Selçuk evden eve nakliyat eşyalarınızı sigortalıyor ve güvenli hale getirip taşımasını öyle gerçekleştiriyor. Politika, malların paketlenmesiyle başlar ve varış noktasına teslim süresi ve paketin açılmasını içeren üç günlük bir bildirim süresi boyunca sürer.  Depomuzda saklanan eşyalarınız, depolama süresi boyunca sigortalanacaktır.

En son paketleme yöntemlerini ve son teknoloji paketleme malzemelerini kullanarak profesyonel paketleme hizmetleri sunmaktadır.   Ancak paketlenmesi gereken eşyalar için sigorta kapsamında bazı kısıtlamalar olduğunu belirtmek isterim. Tüm eşyalarınız transit olarak tarafımızca sigortalanacaktır.  Depolama ile ilgili olarak toz, kirlilik, böcek saldırıları, nem tuzakları vb. kazalar yaşanmamaktadır. Çünkü depomuz düzenli olarak havalandırılmakta ve ilaçlanmaktadır.

Selçuk Evden Eve Nakliyat Depolama Tercihi Sunuyor!

Selçuk evden eve nakliyat olarak sizlere en iyi hizmet için eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliyoruz. Memur vatandaşlarımıza kolaylık sağlıyoruz.  Depolama hizmetinin fiyatı iki aşamalıdır. Birincisi, paketleme ve depoya nakliye maliyetidir. İkinci ve sonuncusu ise aylık kiranın belirlenmesidir. Bu fiyatlandırmayı sağlıklı bir şekilde belirlemek için kalemin kaç m³’ü kapsayacağını belirlemeniz gerekir.

Ayrıca her şeyden önce ürünün ortalama saklama süresini ve ürünün kalitesini bilmeniz gerekiyor.   Depoda güvenlik çalışanlar tarafından garanti edilmekte ve tüm önlemler alınmaktadır. Ancak depolanan mallar sigortalı olup, depolanmasını sağlamak için özel önlemler alınmaktadır. Güvenlik nedeniyle kamp bilgileri personel ve işverenler dışında gizli tutulmaktadır.

Selçuk Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Hizmet

Selçuk evden eve nakliyat şehirlerarası taşımacılık işlerinizde de yanınızda. İş veya başka nedenlerle başka bir şehre taşınmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda mevcut eşyalarınızı da taşımanız gerekecektir. Bu süreç, şehirlerarası ulaşım sürecinin bir parçasıdır. Şehirlerarası ulaşım zordur ve profesyonellik gerektirir. Böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Ulaşım uzmanlık gerektirir, ancak şehirlerarası ulaşım daha fazla uzmanlık gerektirir. Daha uzun nakliye gerektirir. Mülkünüzün güvenliğine yönelik risk her zaman yüksektir. Bu riski en aza indirmek için profesyonel yardım almak önemlidir. Daha önce şehirlerarası ulaşım hizmeti vermemiş firmalardan yardım almayınız. Aksi takdirde rota hesaplamaları düzgün çalışmayacak, maliyetler artmaya devam edecek ve mevcut ürünler zarar görebilir. Ayrıca uzun mesafeli seyahatler kaza riskini artıracağından profesyonel yardım almalısınız.

Selçuk Evden Eve Nakliyat İş Yeri Nakliyatı

Selçuk evden eve nakliyat sadece evden eve taşımacılıkla kalmayıp işyerinizi de taşıyor. İşyeri Taşıma Firması Çünkü en kaliteli ve size en uygun firmayı bulduğunuzda ofis içerisinde birçok detayı olan ürünlerin bulunması daha rahat olacaktır. Selçuk Nakliyat ödeme şirketi bu alanda gerçekten başarılı ve bu durumlardan sorunsuz bir şekilde kurtulmanın adımlarından biri olacaktır. Geçmişten günümüze en başarılı ofis taşımacılığı hizmet sağlayıcısı olmamız bizleri onurlandırıyor.

 Sunduğumuz hizmetleri denetlerken. Öncelikle sizlere profesyonel hizmet vererek, taşıdığımız her ürün için bir sertifika alıyoruz. Şu anda tüm ürünlerde yüksek kaliteli ambalaj malzemelerini özenle paketleyerek daha rahat ulaşım sağlıyoruz. Daha sonra mobilyayı tek parça hareket ettirirseniz küçük de olsa çizilebilir, bu yüzden demonte etmenizi öneririz.  Çelik kutulu güvenli araçlarımız ile yeni bir varış noktasına sevk edilecek ve belirtilen yerde eşyalarınız boşaltılacaktır.

Selçuk Evden Eve Nakliyat ile Tüm Sorunlar Ortadan Kalkar

Selçuk evden eve nakliyat firması bu sorunları ortadan kaldırıyor. Peki, bu sorunlar neler olabilir? Ne yapmalıyız? Ne yazık ki, çok dikkatli nakliyeciler bile ürünlerine zarar veren kazalar yaşayabilir. Böyle bir durum kapıdan kapıya taşıma için normal kabul edilmelidir. Oluşabilecek hasarı en aza indirmek için inisiyatif almak veya nakliye şirketi ile diyaloğu kesmeden hasarı onarmak önemlidir. Firmamızda asla böyle sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kadir YILDIRIM
Kadir YILDIRIM
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İkinci el ürünler için lütfen buradan ulaşın.