trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
about

Yıldırım Nakliyat İstanbul Merkezli olan, Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat bölgesinde; İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunan ve İstanbul ilçesinde iki yakada ofisleri bulunan 1979 yılında kurulmuş; İstanbul ilinin ilk köklü nakliyat firmasıdır. İstanbul evden eve taşımacılık ile çalışmalarına start veren firmamız, Farklı sahalardan da gelen eşya taşımacılığı talepleri ile de farklı iş sahalarında da nakliye ihtiyacı olan kişi ve kurumlarında talebini karşılamış. İhtiyaca yönelik nakliyat çalışmalarında müşterilerini memnun etmek adına önemli adımlar ve gelişmeler sağlayarak; Nakliyat ihtiyacı olan ve memnun kalan müşterilerin dikkatini çekerek sürekli tercih edilen; İstanbul nakliyat firması olmayı ve Yıldırım Nakliyat ismi ile markalaşmayı başarmıştır. Evden Eve Nakliyat alanında uzun yıllar çalışmalar gösteren köklü nakliye kuruluşumuz. Her zaman yenilikçi, yaptığı işi sahiplenen olan bir eşya taşıma firmasıdır.

Çalışma faaliyetlerinde dürüst ve güvenilir işler yapmayı benimseyen firmamız her zaman rakiplerine göre nakliyat sektöründe gelişen teknolojiyi takip etmiş faaliyet alanını her daim bir üst çıtaya çıkarmayı başarmıştır. Evden eve nakliye işi ile sektöre adım atan; firmamız üst düzey çalışmaları ile geniş nakliye iş çalışmaları sayesinde mevcut alanını genişleterek daha farklı nakliye iş sahalarında da müşterilerine kaliteli eşya taşıma hizmeti sunarak farklı nakliye ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarda yapmıştır. Nakliyat sektörüne adım attığımız günden bu güne tarafımızdan ulaşan tüm nakliyat taleplerine cevap vererek geniş araç filomuz sayesinde her zaman müşterilerini memnun eden bir firma olmayı başardık. Üst düzey titizlikle yaptığımız nakliye çalışmalarımız sayesinde bir çok müşterilerimizden hem bireysel hemde kurumsal referanslar elde etmeyi başararak her geçen gün müşteri portföyümüzü artırmayı başardık. Bir tek nakliyat işi değil hangi sektörde olursanız olun verdiğiniz hizmet müşterilerinizi memnun etmek odaklı ise her zaman süregelen bir referans kazanma durumunuz vardır.

Yıldırım nakliyat güvencesinde sunulan tüm nakliyat çalışmalarımızda para konusu hiç bir zaman firmamız adına önem arz etmemiş, Yeni müşteri portföyü elde ederek, dostluğu ve memnun kalan müşteri kitlesini artırmayı hedeflemiş bir nakliye kurumu olmayı ilke edindik. Bu düşünce mentalitesi sayesinde belirli bir kaliteyi yakalamış firma olmayı başardık. Müşterilerini Memnun etme odaklı çalışan; Yıldırım Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutan ISO 9001 belgesine sahip belgesi ile asansörlü evden eve nakliyat ile müşterilerine sorunsuz nakliyat çalışmaları gerçekleştiren , bayan nakliye elemanı gibi, nakliyat sektöründe yeni ilklere imza atman bir kurum olmuştur.

Yıldırım Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bize telefon, e-mail yada faks yoluyla ulaşıp arkanıza yaslanmanız. Yıldırım Nakliyat , tüm müşterilerine sorunsuz ve kaliteli taşınmalar diler.

Whatsapp
Kadir YILDIRIM
Kadir YILDIRIM
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?