trende

Foça Evden Eve Nakliyat

Foça Nakliyat Hizmeti

Foça evden eve nakliyat, Ege Bölgesi’nin en çok tercih edilen taşıma şirketlerindendir. Foça, doğası, tarihi, eski evleri ile farklı bir yapıya sahip şirin yerlerdendir. İzmir’in sakinlik arayanlarının tercih ettiği huzurlu tatil köşelerindendir. Büyük şehirlerden buraya temelli yerleşenlerin sayısı da oldukça fazladır. Eski Foça ve Yeni Foça’da tarihi dokuyu bozmamak kaydı ile inşaat sektörü de hız kazanmıştır.

Emlak hareketliliği, nakliyat sektörüne olan talebi de arttırır. Nakliyat firması seçerken, deneyimli olanların tercih edilmesi gerekir. Firmamız ev, iş yeri taşımacılığı, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta kurumsal hizmet sunan işletmelerdendir. En küçük yaşam alanlarından en büyük yaşam alanlarına kadar rahat ve güvenli şekilde taşımacılık hizmeti sunulur.

Foça Evden Eve Nakliyat’ın Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı

Foça evden eve nakliyat, çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip, kurumsal taşıma şirketlerindendir. Taşınma esnasında olabilecek, hesaplanamayan aksiliklere karşı en kısa sürede çözümler sunulur. Eşyaların hızlı olduğu kadar güvenli şekilde taşınması da önem taşır. Firmamız taşıma hizmetinde önceden yapılacak hazırlıklar ile nakliyat gününün rahat geçmesini sağlar.

Elemanlarımız işinin ehli olup, uzun yıllar taşımacılık sektöründe çalışmış kişilerdir. Taşınma öncesi yapılan ziyaretler ile nakliyat günü son derece rahat şekilde geçecektir. Güler yüzlü hizmet sunan elemanlarımız, kalite standartlarına uygun nakliyat hizmeti sunar.

Foça Evden Eve Nakliyat’ın Uygun Fiyatlı Hizmeti

Foça evden eve nakliyat nitelikli ve kaliteli taşıma hizmeti ile herkesin önerdiği nakliyat şirketlerindendir. Pek çok firma uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti verdiğini iddia eder. Bazı kalemlerde maliyeti indirerek, nakliyat hizmetini ucuz şekilde verirler. Defalarca kullanılmış koliler ile eşya taşıyarak, malzeme tasarrufu yaparlar. Yabancı uyruklu olup, taşıma işinden anlamayan niteliksiz elemanlarla iş gücü maliyetini azaltırlar.

Bu türlü yaklaşımlar, sundukları taşıma hizmetlerinin de ucuz ve niteliksiz olmasına neden olur. Bu firmaların yaptıkları taşıma hizmeti sonucunda eşyaların hasar alma ihtimali oldukça fazladır. Böyle firmalardan hizmet almak, nakliyatın çok daha pahalıya gelmesine sebep olabilir. Firmamız sigortalı taşımacılık ve deneyimli elemanları ile kaliteli taşımacılık hizmetini uygun fiyatlarla sunan işletmelerdendir.

Foça Evden Eve Nakliyat’ı Diğer Şirketlerden Ayıran Özellikler

Foça evden eve nakliyat, diğer taşıma şirketlerinden bazı konularda ayrılır. Bunların başında gelen, sigortalı taşımacılık hizmeti sunmasıdır. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyaların güvenli şekilde nakliyesi sağlanmış olur. Eşyaların hasar alma durumları her zaman mevcuttur. Firmamız bu konuda geniş önlemler alsa da en küçük bir ihtimale karşı bile riski teminat altına almak ister.

 Eşyaların taşınma öncesinde uzman eksperlerimiz tarafından doğru fiyatlandırılması sayesinde dürüst şekilde sigortalanması sağlanır. Eşya taşımacılığı öncesinde gösterilen tedbirli yaklaşımlar, firmamızın tercih edilme nedenleridir. Taşınma anında zayıf bir ihtimal de olsa yaşanabilecek eşya hasarları, sigorta tarafından karşılanacak olup, hizmet alanlar mağdur edilmeyecektir. Güvenli ve dürüst yaklaşımlarımız, İzmir ve ilçelerinde tercih edilme oranımızı her geçen gün arttırmaktadır.

Foça Evden Eve Nakliyat’ın Uzman Elemanları

Foça evden eve nakliyat, uzman elemanları, asansörlü taşıma sistemleri ile Ege Bölgesi’nin kurumsal işletmelerinin başında gelir. Yüksek katlarda oturan kişilerin taşınma öncesi stresli ve endişeli olmaları son derece normaldir. Bu yerlerden eşya taşınması, pek çok taşıma şirketi için oldukça zordur. Binaların ortak kullanıma açık olan asansörlerinin eşya nakliyatında kullanılması yasaklanmıştır.

Bina yönetimleri haklı olarak, asansör arızalarına karşı, fazla yük taşınmasını engellemek isterler. Gerekli taşıma sistemlerine sahip olamayan şirketler, yüksek katlı yaşam alanlarından eşya nakliyatı hizmeti veremezler. Firmamız, yüksek katlı binalar ile dar apartman ve iş hanı girişlerinden asansörlü taşıma sistemleri ile rahat şekilde nakliyat hizmeti sunarlar.

Foça Evden Eve Nakliyat İle Marangozluk Hizmetleri

Foça evden eve nakliyat her konuda bilgi sahibi olan elemanları ile marangozluk hizmeti de sunarlar. Taşınmada marangozluk işleri neden önem kazanır? Dar kapılardan geçemeyecek portmanto, gardırop gibi mobilyaların demonte işlerinin yapılması, taşınmada son derece önemli konulardır.

Bu işler için dışarıdan marangoz çağırmak hem zaman kaybı hem de nakit kaybına yol açar. Elemanlarımız en kısa sürede bu türlü mobilyaları sökerek, yeni yaşam alanına taşıdıktan sonra monte ederler. Bu işler için ek ücret talep edilmez. Kurumsal hizmet için taşıma şirketimizin tercih edilmesi önerilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kadir YILDIRIM
Kadir YILDIRIM
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?