trende

Kınık Evden Eve Nakliyat

Kınık Nakliyat Hizmeti
Kınık Nakliyat Hizmeti

Kınık evden eve nakliyat alanında kaliteli çalışmalar sunan bir firmayız. Her biri alanında uzman olan personel kadromuz ile beraber gelecek yıllara emin adımlar ile ilerleriz. Daha önceden nakliye alanında çalışma yapılması bu durumda olumlu bir etkendir. Bu nedenden dolayı nakliye firmamızda kaliteli çözümler sunan bir iş modeli yaparız.

 Sizde ev içinde kullanmış olduğunuz her türlü değerli eşya modelinin taşımacılık işlemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Nakliye firmamız, ilk kurulduğu yıllardan bu zamana kadar sadece eşya taşımacılık alanında çalışmalar sunar. Bu nedenden dolayı tüm süreç hakkında gereken bilgiye sahiptir. Nakliye firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.  

Kınık Evden Eve Nakliyat Kurumsal Eşya Taşımacılık Firması 

Kınık evden eve nakliyat firması olarak nakliye alanında her türlü eşya modelinin taşımacılık işlemlerini yaparız. Bu eşya modelleri arasında maddi değeri yüksek olan mobilya ve mutfak eşyalarının yanı sıra elektronik eşyaları da taşırız. Uzman bir ekip kadrosuna sahip olan firmamızdan bilgi almak ve ardından işlem yapabilmek adına telefon numaralarımız üzerinden arama yapabilirsiniz.

 Bizlere ulaşım sağladığınız zaman herhangi bir konuda bilgi alabilirsiniz. Yerinde ve kaliteli bir iş modeli olarak nakliye süreçlerinde özel kalın ambalaj modelleri kullanırız. Bu ambalaj modelleri sayesinde eşyalarınızın kırılması da hasara uğraması gibi durumları olmaz. Ancak dileyen müşterilerimiz için daha fazla güvenlik önlemleri alırız. Bu işleme sigortalı nakliye modeli denilir. 

Sigortalı Kınık Evden Eve Nakliyat Çalışmaları 

Kınık evden eve nakliyat firması olarak nakliye alanında yerinde ve hızlı çözümler sunarız. Yerinde nakliye modelimize hızlı ve gün içi tamamlanan nakliye olarak hizmette yer alır. Gün içinde tamamlanan bu nakliye paketimizde yakın adresler olması gerekir. Adresler arasındaki mesafenin belirli bir yakınlığının olması durumunda bu çalışmamız kullanılabilir.

 Bunun yanı sıra standart olan paketlerimiz de bulunur. Maddi anlamda daha uygun olan bu paketimiz için eşyalarınızın teslimat süresi daha uzun olabilir. Ortalama hizmet sonrasında sizlere tahmini teslimat tarih bilgisi verilir. Ancak bu sürenin uzaması durumunda gereken bilgilendirme tarafınıza yapılır. Yol durumunda oluşan bir problemden dolayı gecikme olduğunda bilgi verilir. 

Kınık Evden Eve Nakliyat Asansör Sistemi ile Eşya Taşıma 

Kınık evden eve nakliyat firması olarak nakliye firmamızda asansör modeli ile beraber eşyalarınız zemin alana indirilir. Bu asansörlü vinç modeli, binaların dış alanlarına kurulur. Bu sayede herhangi bir sağlamlık sorunu olmadan hızlı bir şekilde eşyalarınız indirilir. Bu sistem ile beraber her eşyanız aşağıya indirilebilir.

Asansör ile nakliye modelinin hizmet paketine eklenmesi durumunda nakliye toplam taşımacılık ücretlerinde artışa neden olur. Bu sistemin kullanılması, saatlik olarak kiralama ücreti ile belirlidir. Zemin alana indirilen eşyalarınız hızlı bir şekilde depolama alanına getirilir. Bu alan içinde gereken paketleme ve kurulum işlemleri yapılır. Nakliye süreçlerimiz sonrasında teslimat adresine doğru yola çıkar. 

Kınık Evden Eve Nakliyat Hızlı Nakliye Modeli 

Kınık evden eve nakliyat firmamızda hızlı bir şekilde eşyalarınız taşınır. Uzman ekip kadromuz ile beraber sunmuş olduğumuz çalışmaları sürekli geliştirmekteyiz. Bu nedenden dolayı gelecek yıllara emin adımlar ile ilerleriz. Nakliye iş modelinde sürekli devam oldukça önemlidir. İşlem sonrasında eşyalarınızın gerekli kurulum işlemlerini de yaparız.

Eşyaların kurulum sürecinde paketinize göre ek ücretler eklenebilir. Ancak bu konuda değişken olduğu için işlem sonrasında bazı paketlerde ekstra ücret alınmaz. Her konuda bilgi alma ve ardından işlem yapabilmek adına çağrı merkezimize ulaşım sağlamalısınız. Nakliye işlemlerinde hizmet sonrasında da gereken destek durumlarında yardımcı olunur. 

Kınık Evden Eve Nakliyat Sigortalı Eşya Taşıma Modeli 

Kınık evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamızda sigortalı bir şekilde eşya taşımacılık işlemi bulunur. Herhangi bir eşya modeli için uygulama yapılır. Ancak genel olarak kırılmaya karşı dayanıksız olan eşyalar için kullanılır. Bu nedenden dolayı özellikle mutfak ve cam türündeki eşyalarınız için bu sigortalı sistemden yararlanabilirsiniz.

Her bir eşya modeli için sigortalama yapılabildiği gibi genel olarak tüm taşınacak eşyalar için sigortalama işlemi yapılabilir. Bu işleme tüm bir ev bazında sigortalama adı verilir. Eşyalarınızın belirli bir bedel üzerinden sigortalanması talebiniz için teklif sırasında bilgi vermelisiniz. Diğer kalan süreçlerin hepsi bu duruma göre ilerler. Randevu tarihi belirlemek için telefon ile ulaşabilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kadir YILDIRIM
Kadir YILDIRIM
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?